Interiéry

Seriová i zakázková výroba

Zajišťujeme sériovou výrobu i zakázkovou výrobu nábytku pro všechny typy interiérů počínaje byty, rodinnými domy, nábytku pro instituce (univerzity, vybavení bank, nábytek pro zdravotnictví – nemocnice, lékárny, ordinace, atypický nábytek, apod.), laboratoře. Provádíme kompletní realizace včetně návrhů a 3D vizualizací. Mezi nejčastěji vyráběné druhy nábytku patří výroba kuchyňských linek, nábytku do ložnice, obývacích stěn, nábytku do koupelny nebo vestavných skříní. Máme zkušenosti s náročnějšími projekty a dostatečné zázemí pro realizaci náročných řešení pro průmyslové provozy, laboratoře, univerzity, kanceláře, zasedací místnosti, apod. Taktéž jsme schopni zajistit kompletní dodávku a montáž vč. podlahových krytin (koberce, PVC), kancelářských židlí a ostatního nábytku. V neposlední řadě i dodávku elektrospotřebičů (lednice, vařiče, kávovary, varné konvice, sporáky, apod.).

Profesionální řešení nábytkové výroby již od roku 1992

Vzhledem k tomu, že firma DTD Styl CB, s.r.o., je výrobcem dodávaného nábytku, nikoliv pouze prodejcem, jsme schopni okamžitě reagovat na veškeré požadavky týkající se dodávky. Jako výrobci dokážeme v krátkých termínech vyrobit atypické prvky, upravit jednotlivé dílce při montáži, doplnit interiér o další prvky a zároveň rychle reagovat na případné reklamace. DTD Styl CB, s.r.o., je výrobcem a dodavatelem, který má schopnost pokrýt celý sortiment vámi požadovaných výrobků a operativně se přizpůsobit ke všem požadovaným změnám u jakéhokoliv výrobku z nabízeného sortimentu. Zavazujeme se k případnému doplnění předchozích dodávek se zachováním jednotnosti celého vybavení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace