O nás

DTD Styl CB – výroba a prodej nábytku

Firma vznikla v roce 1992 pod názvem DTD Styl v.o.s. Z počátku byla zaměřena na výrobu sériového nábytku, ale postupně program rozšířila o výrobu prvků atypických, přizpůsobených rozměrům jednotlivých místností. V roce 2003 došlo ke změně právní formy společnosti na DTD Styl CB s.r.o. se zachováním veškerých práv a závazků.

Naše firma zajišťuje vybavování interiéru nábytkem tzv. na klíč a rovněž úzce spolupracuje s dalšími odborně specializovanými firmami, čímž jsme dosáhli možnosti poskytovat tyto a další služby. DTD Styl CB, s.r.o., je výrobcem a dodavatelem, který má schopnost pokrýt celý sortiment vámi požadovaných výrobků a operativně se přizpůsobit ke všem požadovaným změnám u jakéhokoliv výrobku z nabízeného sortimentu.

Firma se zavazuje k případnému doplnění předchozích dodávek se zachováním jednotnosti celého vybavení.

INTERIÉR

pokud nevíte, jak má vypadat Váš nový interiér kanceláře, laboratoře, bytu či nového domu, neváhejte využít našich služeb, rádi Vám připravíme individuální návrh řešení.

TECHNOLOGIE A MATERIÁLY

nábytek vyrábíme pouze z kvalitních materiálů a na moderních strojích řízených CNC, abychom dosáhli přesnosti a nejvyšší kvality nábytku.

NÁVRHY INTERIÉRŮ

máme připravené pracoviště, kde Vám poradíme, jak by měla vypadat sestava nábytku a pomůžeme s výběrem jednotlivých nábytkových prvků

PROČ SI VYBRAT PŘÁVĚ NÁS?

1

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Veškerý nábytek se vyrábí na moderních strojích řízených CNC, což zásadně ovlivňuje nejen kvalitu a přesnost výroby, ale i rychlost dodání zakázky, zvláště u větších serií nábytku.

2

ROZUMNÁ CENA

Navrhneme vždy originální, ale dostupné řešení pro splnění nejvyšší možné kvality nábytku a vašeho finančního rozpočtu.

3

KVALITA A GARANCE

Nabízený nábytek je nezávadný pro lidský organismus, splňuje veškeré ergonomické požadavky, které jsou žádány od moderního nábytku současné doby.

NAŠE PRACOVIŠTĚ

Nahlédněte na naše pracoviště, následující galerie Vám alespoň trochu přiblíží naší denní činnost a technologie, na kterých připravujme kvalitní a přesný nábytek. V případě zájmu Vás výrobou provedeme a vysvětlíme jednotlivé postupy.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace