Technologie a materiály

Technologie výroby nábytku

Veškerý nábytek se vyrábí na moderních strojích řízených CNC, což zásadně ovlivňuje nejen kvalitu a přesnost výroby, ale i rychlost dodání zakázky, zvláště u větších serií nábytku.

Materiály

Nábytek vyrábíme z kvalitních materiálů firem KRONOSPAN, EGGER, POLYREY, KAINDL, WODEGO, DDL a rakouské firmy MAX – ISOVOLTA emisních tříd E1.
Odolnost proti mechanickému poškození povrchu zajišťuje melaminová fólie, jejíž vzhled si můžete vybrat ze široké škály barevnosti a struktur. Pohledové části skříňových prvků (čela zásuvek, dveře) jsou olepeny 2 mm ABS hranou. Dodavatelem ABS ohranění je firma HRANIPEX. Mezi naše další významné dodavatele nábytkového vybavení, dřevovýroby a doplňků patří SCHACHERMAYER, LD SEATING nebo FRANKE.

logo_kronospan_TOPO_new egger logo2012_polyrey_web logo_isovolta
Kaindl_logo  hranipex_logo  wodego DDL_logo
Schachermayer_logo ld_seating_logo  franke_logo

 

Kování a stolové podnože

Stolové desky tloušťky 25 mm jsou po obvodu olepeny ABS hranou o síle 2 mm. Kovové podnože umožňují snadné a prakticky neviditelné vedení kabelů. K vysoké životnosti nábytku přispívají kovové úchytky a kvalitní kování od firem BLUM a HETTICH. Skříně i stolové podnože jsou opatřeny rektifikačními patkami pro vyrovnání nerovnosti podlah.

90blum_logologa_hafele


Kvalita a garance

Nabízený nábytek je nezávadný na lidský organismus, vyráběný ve veliké šíři typové řady prvků a splňuje veškeré ergonomické požadavky, které jsou žádány od moderního nábytku současné doby. Záruční lhůta na kancelářský nábytek je stanovena na 6 měsíců, včetně záručního a pozáručního servisu (záruční lhůtu je možno upravit podle požadavků odběratele).

Reklamace – garanční a pogaranční servis je zajištěn odbornými pracovníky
Barevné provedení – barva čalounění a barevného provedení dýhy, lamina a barvy podnoží bude vámi upřesněna dle našich vzorníků.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace